Rozkład jazdy


Wyszukiwarka.
Wybierz linię i/lub wprowadź tekst aby wyszukać przystanek.



        

 





Bydgoszcz-Barcin       
D E D E D E D E D E D E D E
Bydgoszcz, Św. Floriana-Urocza 06:05 07:00 08:00 08:55 10:15 10:45 12:20 13:20 14:15 15:25 16:30 17:30 18:25 19:30
Bydgoszcz, Bernardyńska 5 06:07 07:02 08:02 08:57 10:17 10:47 12:22 13:22 14:17 15:27 16:32 17:32 18:27 19:32
Bydgoszcz, Rondo Kujawskie 06:08 07:03 08:03 08:58 10:18 10:48 12:23 13:23 14:18 15:28 16:33 17:33 18:28 19:33
Bydgoszcz, Rondo Inowrocławskie 06:08 07:03 08:03 08:58 10:18 10:48 12:23 13:23 14:18 15:28 16:33 17:33 18:28 19:33
Bydgoszcz, Jana Pawła II - Ziemska 06:08 07:03 08:03 08:58 10:18 10:48 12:23 13:23 14:18 15:28 16:33 17:33 18:28 19:33
Bydgoszcz, Jana Pawła II - Wąbrzeska 06:09 07:04 08:04 08:59 10:19 10:49 12:24 13:24 14:19 15:29 16:34 17:34 18:29 19:34
Brzoza-Stryszek 06:15 07:10 08:10 09:05 10:25 10:55 12:30 13:30 14:25 15:35 16:40 17:40 18:35 19:40
Brzoza 06:16 07:11 08:11 09:06 10:26 10:56 12:31 13:31 14:26 15:36 16:41 17:41 18:36 19:41
Brzoza, Kościół 06:17 07:12 08:12 09:07 10:27 10:57 12:32 13:32 14:27 15:37 16:42 17:42 18:37 19:42
Olimpin 06:18 07:13 08:13 09:08 10:28 10:58 12:33 13:33 14:28 15:38 16:43 17:43 18:38 19:43
Kobylarnia , Kobylarnia „Hobby” 06:20 07:15 08:15 09:10 10:30 11:00 12:35 13:35 14:30 15:40 16:45 17:45 18:40 19:45
Nowe Smolno 06:23 07:18 08:18 09:13 10:33 11:03 12:38 13:38 14:33 15:43 16:48 17:48 18:43 19:48
Antoniewo 06:26 07:21 08:21 09:16 10:36 11:06 12:41 13:41 14:36 15:46 16:51 17:51 18:46 19:51
Nowe Dąbie, Osiedle 06:26 07:21 08:21 09:16 10:36 11:06 12:41 13:41 14:36 15:46 16:51 17:51 18:46 19:51
Nowe Dąbie 06:27 07:22 08:22 09:17 10:37 11:07 12:42 13:42 14:37 15:47 16:52 17:52 18:47 19:52
Obórznia 06:28 07:23 08:23 09:18 10:38 11:08 12:43 13:43 14:38 15:48 16:53 17:53 18:48 19:53
Smogorzewo 06:29 07:24 08:24 09:19 10:39 11:09 12:44 13:44 14:39 15:49 16:54 17:54 18:49 19:54
Łabiszyn, Dw. Autobusowy 06:30 07:25 08:25 09:20 10:40 11:10 12:45 13:45 14:40 15:50 16:55 17:55 18:50 19:55
Łabiszyn, Wieś 06:33 07:28 08:28 09:23 10:43 11:13 12:48 13:48 14:43 15:53 16:58 17:58 18:53 19:58
Ojrzanowo I 06:37 07:32 08:32 09:27 10:47 11:17 12:52 13:52 14:47 15:57 17:02 18:02 18:57 20:02
Augustowo 06:39 07:34 08:34 09:29 10:49 11:19 12:54 13:54 14:49 15:59 17:04 18:04 18:59 20:04
Kania 06:40 07:35 08:35 09:30 10:50 11:20 12:55 13:55 14:50 16:00 17:05 18:05 19:00 20:05
Julianowo, (Barcin Wieś ) 06:44 07:39 08:39 09:34 10:54 11:24 12:59 13:59 14:54 16:04 17:09 18:09 19:04 20:09
Barcin, Plac1 Maja 06:47 07:42 08:42 09:37 10:57 11:27 13:02 14:02 14:57 16:07 17:12 18:12 19:07 20:12
Barcin, Dw.Autobusowy, ul.Pakoska 06:48 07:43 08:43 09:38 10:58 11:28 13:03 14:03 14:58 16:08 17:13 18:13 19:08 20:13
Barcin, Dworcowa 06:50 07:45 08:45 09:40 11:00 11:30 13:05 14:05 15:00 16:10 17:15 18:15 19:10 20:15
D- kursuje od poniedziałku do piątku
E- kursuje codziennie, z wyjątkiem:
I i II dzień Świąt Wielkanocnych
I i II dzień Świąt Bożego Narodzenia
Nowy Rok
Wielka Sobota
1–2–3 Maja
Boże Ciało i dzień następny / piątek /
1 i 11 Listopada



Barcin-Bydgoszcz       
D E D E D E D E D E D E D E
Barcin, Dworcowa 05:23 05:45 07:00 07:55 09:00 09:50 11:00 11:45 13:10 14:15 15:30 16:30 17:25 18:30
Barcin, Dw.Autobusowy, ul.Pakoska 05:25 05:47 07:02 07:57 09:02 09:52 11:02 11:47 13:12 14:17 15:32 16:32 17:27 18:32
Barcin, Plac1 Maja 05:27 05:49 07:04 07:59 09:04 09:54 11:04 11:49 13:14 14:19 15:34 16:34 17:29 18:34
Barcin, Dąbrowiecka 05:28 05:50 07:05 08:00 09:05 09:55 11:05 11:50 13:15 14:20 15:35 16:35 17:30 18:35
Julianowo, ( Barcin Wieś ) 05:29 05:51 07:06 08:01 09:06 09:56 11:06 11:51 13:16 14:21 15:36 16:36 17:31 18:36
Kania 05:33 05:55 07:10 08:05 09:10 10:00 11:10 11:55 13:20 14:25 15:40 16:40 17:35 18:40
Augustowo 05:34 05:56 07:11 08:06 09:11 10:01 11:11 11:56 13:21 14:26 15:41 16:41 17:36 18:41
Ojrzanowo I 05:36 05:58 07:13 08:08 09:13 10:03 11:13 11:58 13:23 14:28 15:43 16:43 17:38 18:43
Łabiszyn, Wieś 05:43 06:05 07:20 08:15 09:20 10:10 11:20 12:05 13:30 14:35 15:50 16:50 17:45 18:50
Łabiszyn, Dw. Autobusowy 05:44 06:06 07:21 08:16 09:21 10:11 11:21 12:06 13:31 14:36 15:51 16:51 17:46 18:51
Smogorzewo 05:45 06:07 07:22 08:17 09:22 10:12 11:22 12:07 13:32 14:37 15:52 16:52 17:47 18:52
Obórznia 05:46 06:08 07:23 08:18 09:23 10:13 11:23 12:08 13:33 14:38 15:53 16:53 17:48 18:53
Nowe Dąbie 05:47 06:09 07:24 08:19 09:24 10:14 11:24 12:09 13:34 14:39 15:54 16:54 17:49 18:54
Nowe Dąbie, Osiedle 05:47 06:09 07:24 08:19 09:24 10:14 11:24 12:09 13:34 14:39 15:54 16:54 17:49 18:54
Antoniewo 05:48 06:10 07:25 08:20 09:25 10:15 11:25 12:10 13:35 14:40 15:55 16:55 17:50 18:55
Nowe Smolno 05:51 06:13 07:28 08:23 09:28 10:18 11:28 12:13 13:38 14:43 15:58 16:58 17:53 18:58
Kobylarnia, Kobylarnia „Hobby” 05:53 06:15 07:30 08:25 09:30 10:20 11:30 12:15 13:40 14:45 16:00 17:00 17:55 19:00
Olimpin 05:54 06:16 07:31 08:26 09:31 10:21 11:31 12:16 13:41 14:46 16:01 17:01 17:56 19:01
Brzoza, Kościół 05:55 06:17 07:32 08:27 09:32 10:22 11:32 12:17 13:42 14:47 16:02 17:02 17:57 19:02
Brzoza 05:56 06:18 07:33 08:28 09:33 10:23 11:33 12:18 13:43 14:48 16:03 17:03 17:58 19:03
Brzoza - Stryszek 05:57 06:19 07:34 08:29 09:34 10:24 11:34 12:19 13:44 14:49 16:04 17:04 17:59 19:04
Bydgoszcz, Jana Pawła II -Wąbrzeska 06:03 06:25 07:40 08:35 09:40 10:30 11:40 12:25 13:50 14:55 16:10 17:10 18:05 19:10
Bydgoszcz, Jana Pawła II - Ziemska 06:04 06:26 07:41 08:36 09:41 10:31 11:41 12:26 13:51 14:56 16:11 17:11 18:06 19:11
Bydgoszcz, Rondo Inowrocławskie 06:05 06:27 07:42 08:37 09:42 10:32 11:42 12:27 13:52 14:57 16:12 17:12 18:07 19:12
Bydgoszcz, Rondo Kujawskie 06:05 06:27 07:42 08:37 09:42 10:32 11:42 12:27 13:52 14:57 16:12 17:12 18:07 19:12
Bydgoszcz, Św. Floriana 06:07 06:29 07:44 08:39 09:44 10:34 11:44 12:29 13:54 14:59 16:14 17:14 18:09 19:14
Bydgoszcz, Św. Floriana - Urocza 06:08 06:30 07:45 08:40 09:45 10:35 11:45 12:30 13:55 15:00 16:15 17:15 18:10 19:15
D- kursuje od poniedziałku do piątku
E- kursuje codziennie, z wyjątkiem:
I i II dzień Świąt Wielkanocnych
I i II dzień Świąt Bożego Narodzenia
Nowy Rok
Wielka Sobota
1–2–3 Maja
Boże Ciało i dzień następny / piątek /
1 i 11 Listopada



Bydgoszcz-Rynarzewo-Lubostroń-Barcin       
C C C C C
Bydgoszcz, Św. Floriana - Urocza 06:40 09:40 12:45 16:15 19:00
Bydgoszcz, Bernardyńska 5 06:42 09:42 12:47 16:17 19:02
Bydgoszcz, Nowy Rynek 06:43 09:43 12:48 16:18 19:03
Bydgoszcz, Plac Poznański 06:45 09:45 12:50 16:20 19:05
Bydgoszcz, Szubińska-Żwirki i Wigury 06:49 09:49 12:54 16:24 19:09
Bydgoszcz, Błonie 06:50 09:50 12:55 16:25 19:10
Białe Błota, Szubińska Urząd Gminy 06:55 09:55 13:00 16:30 19:15
Białe Błota, Szubińska Kapliczna 06:56 09:56 13:01 16:31 19:16
Lipniki, Szosa Szubińska - Łochowska 07:00 10:00 13:05 16:35 19:20
Kruszyn Krajeński, Szosa Szubińska-Lipowa 07:01 10:01 13:06 16:36 19:21
Zamość 07:03 10:03 13:08 16:38 19:23
Rynarzewo,Strażacka P02 07:04 10:04 13:09 16:39 19:24
Rynarzewo, Strażacka-Mickiewicza/szkoła/ P04 07:05 10:05 13:10 16:40 19:25
Małe Rudy, Słoneczna P06 07:08 10:08 13:13 16:43 19:28
Małe Rudy, Topolowa P08 07:09 10:09 13:14 16:44 19:29
Małe Rudy, Meszno P10 07:10 10:10 13:15 16:45 19:30
Władysławowo 3 07:15 10:15 13:20 16:50 19:35
Władysławowo 14 07:17 10:17 13:22 16:52 19:37
Władysławowo 20, kościół 07:18 10:18 13:23 16:53 19:38
Pszczółczyn I 07:20 10:20 13:25 16:55 19:40
Pszczółczyn 38, leśniczówka 07:21 10:21 13:26 16:56 19:41
Łabiszyn , Dw.Autobusowy 07:25 10:25 13:30 17:00 19:45
Łabiszyn, Wieś 07:27 10:27 13:32 17:02 19:47
Oporowo 4 07:29 10:29 13:34 17:04 19:49
Oporowo 07:30 10:30 13:35 17:05 19:50
Lubostroń 07:35 10:35 13:40 17:10 19:55
Lubostroń, Zamek 07:36 10:36 13:41 17:11 19:56
Pturek 3 07:38 10:38 13:43 17:13 19:58
Pturek I 07:40 10:40 13:45 17:15 20:00
Pturek , skrzyżowanie 07:42 10:42 13:47 17:17 20:02
Barcin, Żnińska 29 07:44 10:44 13:49 17:19 20:04
Barcin, Plac 1 Maja 07:45 10:45 13:50 17:20 20:05
Barcin, Dw. Autobusowy - Pakoska 07:47 10:47 13:52 17:22 20:07
Barcin, Dworcowa 07:50 10:50 13:55 17:25 20:10
C- kursuje od poniedziałku do soboty z wyjątkiem:
I i II dzień Świąt Bożego Narodzenia
Nowy Rok
Wielka Sobota
I i II dzień Świąt Wielkanocnych
1–2–3 Maja
Zielone Świątki
Boże Ciało
1 i 11 Listopada



Barcin-Lubostroń-Rynarzewo-Bydgoszcz       
C C C C C
Barcin, Dworcowa 05:20 08:15 11:20 14:40 17:40
Barcin, Dw. Autobusowy - Pakoska 05:22 08:17 11:22 14:42 17:42
Barcin, Plac 1 Maja 05:25 08:20 11:25 14:45 17:45
Barcin, Żnińska-cmentarz 05:27 08:22 11:27 14:47 17:47
Pturek 6, skrzyżowanie 05:28 08:23 11:28 14:48 17:48
Pturek I 05:30 08:25 11:30 14:50 17:50
Pturek 3 05:32 08:27 11:32 14:52 17:52
Lubostroń, Pałac 05:34 08:29 11:34 14:54 17:54
Lubostroń, szkoła 05:35 08:30 11:35 14:55 17:55
Oporowo I 05:40 08:35 11:40 15:00 18:00
Oporowo 4 05:41 08:36 11:41 15:01 18:01
Łabiszyn, Wieś 05:43 08:38 11:43 15:03 18:03
Łabiszyn, Dw.Autobusowy 05:45 08:40 11:45 15:05 18:05
Pszczółczyn 38, leśniczówka 05:50 08:45 11:50 15:10 18:10
Pszczółczyn I 05:52 08:47 11:52 15:12 18:12
Władysławowo 20, kościół 05:54 08:49 11:54 15:14 18:14
Władysławowo 97 05:55 08:50 11:55 15:15 18:15
Władysławowo 3 05:56 08:51 11:56 15:16 18:16
Małe Rudy, Meszno P10 05:57 08:52 11:57 15:17 18:17
Małe Rudy, Topolowa P07 05:58 08:53 11:58 15:18 18:18
Małe Rudy, Słoneczna P05 05:59 08:54 11:59 15:19 18:19
Rynarzewo, Strażacka-Mickiewicza/szkoła/ P03 06:02 08:57 12:02 15:22 18:22
Rynarzewo, Strażacka P01 06:04 08:59 12:04 15:24 18:24
Zamość 06:08 09:03 12:08 15:28 18:28
Kruszyn Krajeński, Szosa Szubińska-Lipowa 06:11 09:06 12:11 15:31 18:31
Kruszyn Krajeński, Szosa Szubińska-Łąkowa 06:15 09:10 12:15 15:35 18:35
Białe Błota, Szubińska - Czerska 06:17 09:12 12:17 15:37 18:37
Białe Błota, Szubińska Urząd Gminy 06:19 09:14 12:19 15:39 18:39
Bydoszcz, Szubińska 91PKS-Błonie 06:25 09:20 12:25 15:45 18:45
Bydgoszcz, Plac Poznański 06:26 09:21 12:26 15:46 18:46
Bydgoszcz, Nowy Rynek 06:27 09:22 12:27 15:47 18:47
Bydgoszc , Św. Floriana 06:29 09:24 12:29 15:49 18:49
Bydgoszcz, Św. Floriana - Urocza 06:30 09:25 12:30 15:50 18:50
C- kursuje od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem:
I i II dzień Świąt Bożego Narodzenia
Nowy Rok
Wielka Sobota
I i II dzień Świąt Wielkanocnych
1–2–3 Maja
Zielone Świątki
Boże Ciało
1 i 11 Listopada



Bydgoszcz-Inowrocław       
D D D D D
Bydgoszcz, Św.Floriana - Urocza 06:15 09:05 13:10 15:55 18:40
Bydgoszcz, Bernardyńska 5 06:17 09:07 13:12 15:57 18:42
Bydgoszcz, Rondo Kujawskie 06:19 09:09 13:14 15:59 18:44
Bydgoszcz, Rondo Inowrocławskie 06:21 09:11 13:16 16:01 18:46
Brzoza - Stryszek 06:31 09:21 13:26 16:11 18:56
Brzoza 06:34 09:24 13:29 16:14 18:59
Chmielniki 06:38 09:28 13:33 16:18 19:03
Chmielniki Plaża 06:39 09:29 13:34 16:19 19:04
Prądocin 06:40 09:30 13:35 16:20 19:05
Januszkowo 06:43 09:33 13:38 16:23 19:08
Nowa Wieś Wielka 06:46 09:36 13:41 16:26 19:11
Dziemionna 06:47 09:37 13:42 16:27 19:12
Krążkowo 06:51 09:41 13:46 16:31 19:16
Pęchowo 06:53 09:43 13:48 16:33 19:18
Lisewo Kościelne 06:57 09:47 13:52 16:37 19:22
Rucewko 06:59 09:49 13:54 16:39 19:24
Rucewo 07:01 09:51 13:56 16:41 19:26
Złotniki Kujawskie 07:03 09:53 13:58 16:43 19:28
Krężoły 07:04 09:54 13:59 16:44 19:29
Tuczno 07:05 09:55 14:00 16:45 19:30
Turlejewo 07:08 09:58 14:03 16:48 19:33
Pławin 07:09 09:59 14:04 16:49 19:34
Radłówek 07:10 10:00 14:05 16:50 19:35
Rycerzewko 07:11 10:01 14:06 16:51 19:36
Sójkowo 07:14 10:04 14:09 16:54 19:39
Sławęcin 07:17 10:07 14:12 16:57 19:42
Inowrocław, Kopernika ( nr 5 ) 07:22 10:12 14:17 17:02 19:47
Inowrocław, Narutowicza ( nr 31 ) 07:25 10:15 14:20 17:05 19:50
D- kursuje od poniedziałku do piątku
E- kursuje codziennie, z wyjątkiem :
Wielka Sobota
1–2–3 Maja
Boże Ciało i dzień następny / piątek /
1 i 11 Listopada
I i II dzień Świąt Wielkanocnych
I i II dzień Świąt Bożego Narodzenia
Nowy Rok



Inowrocław-Bydgoszcz       
D D D D D
Inowrocław, Narutowicza ( nr 31 ) 07:40 11:45 14:30 17:15
Inowrocław, Dworcowa PKS ( nr 26 ) 07:43 11:48 14:33 17:18
Sławęcinek 07:48 11:53 14:38 17:23
Sójkowo 07:51 11:56 14:41 17:26
Radłówek 07:54 11:59 14:44 17:29
Pławin 07:55 12:00 14:45 17:30
Turlejewo 07:56 12:01 14:46 17:31
Helenowo 07:57 12:02 14:47 17:32
Tuczno 07:58 12:03 14:48 17:33
Krężoły 08:02 12:07 14:52 17:37
Złotniki Kujawskie 05:30 08:03 12:08 14:53 17:38
Rucewo 05:32 08:05 12:10 14:55 17:40
Rucewko 05:34 08:07 12:12 14:57 17:42
Lisewo Kościelne 05:36 08:09 12:14 14:59 17:44
Pęchowo 05:38 08:11 12:16 15:01 17:46
Krążkowo 05:40 08:13 12:18 15:03 17:48
Dziemionna 05:45 08:18 12:23 15:08 17:53
Nowa Wieś Wielka 05:47 08:20 12:25 15:10 17:55
Januszkowo 05:49 08:22 12:27 15:12 17:57
Prądocin 05:52 08:25 12:30 15:15 18:00
Chmielniki Plaża 05:53 08:26 12:31 15:16 18:01
Chmielniki 05:55 08:28 12:33 15:18 18:03
Brzoza 05:58 08:31 12:36 15:21 18:06
Brzoza - Stryszek 06:01 08:34 12:39 15:24 18:09
Bydgoszcz, Św.Floriana - Urocza 06:15 08:50 12:55 15:40 18:25
D- kursuje od poniedziałku do piątku
E- kursuje codziennie, z wyjątkiem :
Wielka Sobota
1–2–3 Maja
Boże Ciało i dzień następny / piątek /
1 i 11 Listopada
I i II dzień Świąt Wielkanocnych
I i II dzień Świąt Bożego Narodzenia
Nowy Rok